Naturkaps ananas

Naturkaps ananas - jak, kiedy i po co używać. Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Naturkaps ananas. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - tak to popularny środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Naturkaps ananas informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturkaps ananas – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturkaps ananas informacje

  Składsuchy wyciąg z ananasa 280 mg.  DawkowanieDorośli – doustnie 2 kapsułki 3 razy dziennie. Przyjmować 20 minut przed posiłkiem popijając dużą ilością płynu.  WskazaniaSuplement diety wspomagający odchudzanie, zalecany dla osób odchudzających się, mających tendencję do tycia lub prowadzących siedzący, mało aktywny tryb życia. Preparat można stosować po kuracji odchudzającej w celu zapobiegania efektowi jo-jo.  DziałanieWyciąg suchy z ananasa zawiera bromelinę – mieszaninę enzymów zbliżonych do pepsyny i papainy usprawniającą i przyspieszającą przemianę materii. Ananasowy błonnik pokarmowy pęcznieje i wypełnia żołądek dając uczucie sytości przez dłuższy czas, a jednocześnie pozwala na szybkie usuwanie z organizmu niekorzystnych produktów przemiany materii.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Naturkaps ananas, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz