Naturkaps chrom

Naturkaps chrom - o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Naturkaps chrom. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to produkt, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie.

Naturkaps chrom własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturkaps chrom – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturkaps chrom opis

Postać: Kapsułki – 60 sztuk. Skład:Nikotynamid 15,0 mg(83% realizacji zalecanego dziennego spożycia) Chlorek chromu 0,256 mg(eqv. 50 mcg Cr). Działanie:CHROM + B3 NATURKAPS zawiera chrom w postaci chlorku chromu i witaminę B3 (nikotynamid), składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Chrom ogranicza magazynowanie tkanki tłuszczowej. Nikotynamid również uczestniczy w metabolizmie tłuszczów, a także jest niezbędny w syntezie insuliny, która wraz z chromem zwiększa spalanie glukozy przez tkanki. Wpływa to korzystnie na możliwości energetyczne organizmu i procesy przemiany materii, regulując jednocześnie poziom cukru we krwi.Wskazania:Składniki preparatu ułatwiają odchudzanie i ograniczają apetyt. Preparat stosowany przez sportowców wspomaga rozwój i regenerację mięśni przez co poprawia wytrzymałość organizmu.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Naturkaps chrom, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz