Naturkaps lecytyna

Naturkaps lecytyna - prawie wszystko na ten temat. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Naturkaps lecytyna. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to produkt, który wielu musi pomóc.

Naturkaps lecytyna działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturkaps lecytyna – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturkaps lecytyna opis

Postać: Kapsułki – 60 sztuk. Skład:Lecithinum 300 mg.Działanie:Lecytyna jest naturalną substancją fosfo-lipidową otrzymywaną z oleju sojowego. Stanowi niezbędny składnik prawidłowej komórki i bierze udział w różnych procesach przemiany materii w organizmie. Jej składniki wchodzą w skład błon komórkowych, m.in. neuronów i struktur wewnątrzkomórkowych. Nienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład lecytyny sprzyjają normalizacji poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów, przez co zapobiegają ich osadzaniu się na ścianach naczyń krwionośnych jak również powstawaniu zmian miażdżycowych i zaburzeń krążenia. Lecytyna jest również źródłem choliny, będącej prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny. Dzięki temu wpływa korzystnie na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego, zwłaszcza mózgu oraz na stan mięśni szkieletowych. Ze względu na wymienione wyżej właściwości podawanie odpowiedniej postaci lecytyny stanowi cenne uzupełnienie diety, korzystnie wpływające na organizm zwłaszcza w przypadku istnienia zaburzeń przemiany tłuszczowej, osłabienia koncentracji i pamięci, stanów napięcia nerwowego, zmęczenia i wyczerpania.Wskazania:Lecytynę w kapsułkach stosuje się jako środek pomocniczy przy: osłabieniu pamięci osłabionej zdolności koncentracji stanach napięcia nerwoweg stanach ogólnego wyczerpania w okresie rekonwalescencji zaburzeniach przemiany tłuszczowej.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Naturkaps lecytyna, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz