Naturkaps lecytyna

Naturkaps lecytyna - cechy i działanie. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Naturkaps lecytyna. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - tak to znany środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie.

Naturkaps lecytyna działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturkaps lecytyna – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturkaps lecytyna informacje

Postać: Kapsułki – 40 sztuk. Skład:Lecithinum 1200 mg.Działanie:Lecytyna jest naturalną substancją fosfo-lipidową otrzymywaną z oleju sojowego. Stanowi niezbędny składnik prawidłowej komórki i bierze udział w różnych procesach przemiany materii w organizmie. Jej składniki wchodzą w skład błon komórkowych, m.in. neuronów i struktur wewnątrzkomórkowych. Nienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład lecytyny sprzyjają normalizacji poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów, przez co zapobiegają ich osadzaniu się na ścianach naczyń krwionośnych jak również powstawaniu zmian miażdżycowych i zaburzeń krążenia. Lecytyna jest również źródłem choliny, będącej prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny. Dzięki temu wpływa korzystnie na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego, zwłaszcza mózgu oraz na stan mięśni szkieletowych. Ze względu na wymienione wyżej właściwości podawanie odpowiedniej postaci lecytyny stanowi cenne uzupełnienie diety, korzystnie wpływające na organizm zwłaszcza w przypadku istnienia zaburzeń przemiany tłuszczowej, osłabienia koncentracji i pamięci, stanów napięcia nerwowego, zmęczenia i wyczerpania.Wskazania:Lecytynę w kapsułkach stosuje się jako środek pomocniczy przy: osłabieniu pamięci osłabionej zdolności koncentracji stanach napięcia nerwowego stanach ogólnego wyczerpania w okresie rekonwalescencji zaburzeniach przemiany tłuszczowej
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Naturkaps lecytyna, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz