Naturkaps menostop menopauza

Naturkaps menostop menopauza - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Naturkaps menostop menopauza. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to popularny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Naturkaps menostop menopauza działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturkaps menostop menopauza – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturkaps menostop menopauza działanie

  WłaściwościWłaściwości Menostopu:Izoflawony są naturalnymi związkami roślinnymi o strukturze podobnej do budowy żeńskich hormonów – estrogenów. Łagodzą oznaki związane z okresem przekwitania. Izoflawony poprawiają komfort życia kobiet w okresie menopauzy.  ZastosowanieProdukt zalecany jest jako uzupełnienie diety w izoflawony sojowe kobietom w okresie menopauzy.    Sposób użyciaNależy przyjmować 1 kapsułkę dziennie.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  SkładSubstancja aktywnamg/kaps.dzienne spożycie(1 kapsułka)   kompleks izoflawonów sojowych 40%   (izoflawony w czystej postaci)75 mg(30 mg)75 mg(30 mg)
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Naturkaps menostop menopauza, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz