Naturkaps omega mite

Naturkaps omega mite - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Naturkaps omega mite. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to produkt, który człeku musi naprawić zdrowie.

Naturkaps omega mite własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturkaps omega mite – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturkaps omega mite informacje

  Skład Olej rybi zawierający: 18% kwasu eikozapentaenowego (EPA) i 12% kwasu dokozaheksaenowego (DHA) 500 mg   Dawkowanie  Dorośli – doustnie do 4 kapsułek dziennie podczas posiłku. Efekt jest widoczny przy stosowaniu preparatu przez 4-5 miesięcy.  Wskazania Preparat stosuje się jako uzupełnienie diety ubogiej w oleje ryb, u osób ze zwiększonym ryzykiem powstawania schorzeń układu sercowo-naczyniowego, zwłaszcza dodatkowo palących papierosy i narażonych na stresy.   Działanie Produkt zawiera olej rybi będący źródłem niezbędnych dla zdrowia kwasów EPA i DHA należących do wielo-nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3.Dieta bogata w oleje z ryb jest szczególnie ważna, gdyż organizm człowieka nie ma zdolności syntetyzowania kwasów EPA i DHA. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych. Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do obniżenia zawartości tróglicerydów i LDL cholesterolu (tzw. „złego cholesterolu”) oraz zwiększają poziom HDL cholesterolu (tzw. „dobrego cholesterolu”) o działaniu ochronnym.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Naturkaps omega mite, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz