Natursteron

Natursteron - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Natursteron. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to istotny środek, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie.

Natursteron własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Natursteron – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Natursteron działanie

Opis NATURSTERON to zgodnie z nazwą całkowicie naturalny, niehormonalny biostymulator. Natursteron jest preparatem złożonym, którego skład oparto na bazie naturalnych składników. Zawiera wyciąg otrzymanyz surowca roślinnego Tribulus Terrestris, aminokwas L-argininę, minerał glukonian cynku i flawonoid resveratrol. Preparat jest uzupełnieniem pożywienia ze składnikami dobranymi na podstawie medycyny ortomolekularnej (ekologiczna metoda leczenia) i jest produkowany zgodnie z międzynarodową wiedzą oraz standardem jakości. Wskazania Preparat polecany jest dla mężczyzn z łagodnymi do umiarkowanych zaburzeniami erekcji oraz z zaburzeniami popędu płciowego (hipolibidemia), jak również w profilaktyce i łagodzeniu objawów andropauzy, jako środek zwiększający popęd seksualny, poprawiający spermatogenezę,obniżający poziom cholesterolu, obniżający ciśnienie krwi, zmniejszający przerost prostaty, pomocny w diecie odchudzającej, spowalniający proces starzenia Skład Substancja czynna: Tribulus Terrestris ekstrakt 90% 160 mg L-arginina 160 mg resveratrol 20% 10 mg glukonianu cynku 25 mg (3,6 mg Zn2+ co stanowi 25% dziennego zapotrzebowania)
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Natursteron, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz