Neomag forte

Neomag forte - cechy i działanie. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Neomag forte. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to produkt, który człeku może poprawić zdrowie.

Neomag forte opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Neomag forte – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Neomag forte opis

Postać: 20 tabletek musującychSkładniki preparatu Neomag Forte korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu krążenia oraz układu nerwowego.Skład:1 tabletka zawiera:- Magnez 100,00 mg- Witamina B6 6,00 mgDziałanie:Magnez, substancja aktywna produktu działa wzmacniająco w stanach zmęczenia, zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej, osłabienia organizmu.Zawartość witaminy B6, ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (od 20 do 40%).Magnez reguluje przepływ jonów w komórce, uczestniczy w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca. Magnez zmniejsza pobudliwość nerwowo – mięśniową, działa przeciwst
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Neomag forte, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz