Neospasmina płyn

Neospasmina płyn - jak, kiedy i po co używać. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Neospasmina płyn. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to istotny środek, który wielu powinien naprawić zdrowie.

Neospasmina płyn informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Neospasmina płyn – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Neospasmina płyn działanie

Postać: Płyn – 150 g.Skład: Wyciąg z kozłka lekarskiego, wyciąg z głogu. Wskazania: Stany napięcia i niepokoju, nadmierna nerwowość, trudności w zasypianiu i zaburzenia snu na tle nerwowym, dolegliwości układu krążenia na tle nerwicowym. Pomocniczo stany spastyczne przewodu pokarmowego. Działanie: NEOSPASMINA działa uspokajająco oraz rozkurczowo, zwłaszcza na mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, jelit i dróg moczowych. Obniża nieznacznie ciśnienie krwi.NEOSPASMINA znajduje zastosowanie w stanach nerwicowych, bezsenności, w zaburzeniach okresu pokwitania i przekwitania. Dawkowanie: Dladorosłych – 2 łyżki stołowe 3-4 razy dziennie. W trudnościach z zasypianiem należy przyjąć dawkę jednorazową leku na godzinę przed snem.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Neospasmina płyn, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz