Nervosol

Nervosol fakty na temat tego produktu. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Nervosol. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to znany środek, który wielu powinien pomóc.

Nervosol działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nervosol – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nervosol działanie

Postać: Płyn – 100 g.Skład: Extractum aethanolum; Valerianae radix; Archangelicae radix;Melissae herba; Lupuli strobili; Lavandulae flos; NERVOSOL zawiera etanol. Wskazania: Bezsenność, stany pobudzenia, wyczerpanie nerwowe, dolegliwości nerwowe okresu pokwitania i przekwitania. Działanie: NERVOSOL działa uspokajająco i przeciwskurczowo, obniża nadmierną pobudliwość nerwową. Dawkowanie: Dorośli i młodzież od 14 lat: 2 ml – 5 ml (1 łyżeczkę) preparatu NERVOSOL 3 razy dziennie.Dzieci od 7 do 14 lat: 15 – 20 kropli preparatu 1-3 razy dziennie.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Nervosol, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz