Nestle peptamen junior

Nestle peptamen junior o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Nestle peptamen junior. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to istotny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie.

Nestle peptamen junior informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nestle peptamen junior – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nestle peptamen junior własności

  SkładProdukt zawiera:wysokowartościowe białko – optymalna ilość białka to 30g/1000ml,hydrolizowane białko serwatkowe (100 %), maltodekstryne jako źródło łatwo przyswajalnej energii (66% węglowodanów) ,dodatek skrobi ziemniaczanej,dodatek MCT jako źródło łatwo przyswajalnej energii (60% tłuszczu), niezbędne dla dzieci kwasy tłuszczowe – kwas linolowy i linolenowy,żelazo, które jest potrzebne do budowy komórek krwi, jod, który wspomaga prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny dziecka,wapń i witaminę D, które wspomagają prawidłową budowę kości i zębów, mikroelementy i w 13 witamin, niezbędnych do prawidłowego rozwoju niemowlęcia.  WskazaniaLeczenie i zapobieganie niedożywieniu  przed i po zabiegach operacyjnych na przewodzie pokarmowym  zaburzenia trawienia i wchłaniania:  choroba Leśniowskiego Crohn’a,  stany zapalne jelit,  zapalenie trzustki,  zespół krótkiego jelita,  przewlekłe biegunki,  inne choroby, w przebiegu których ograniczone jest funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Mleko można podawać doustnie w postaci napoju lub przez sondę jako jedyne źródło żywienia lub jako uzupełnienie diety.  OpisPeptamen Junior to pełnowartościowa, kompletna dieta półelementarna do leczenia żywieniowego dzieci w wieku od 1 roku do 10 lat. Wzbogacona jest w komplet witamin i składniki mineralne. Posiada niską osmolarność (281 mOsm/l) i wysoką wartość odżywczą (1000kcla /1000ml).
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Nestle peptamen junior, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz