Nicorette freshdrops

Nicorette freshdrops - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Nicorette freshdrops. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - istotnie to znany środek, który wielu może naprawić zdrowie.

Nicorette freshdrops informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nicorette freshdrops – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nicorette freshdrops opis

  SkładKażda tabletka do ssania zawiera 2 mg nikotyny (w postaci nikotyny dwuwinianu dwuwodnego).  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.  WskazaniaLeczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie objawów odstawienia nikotyny, takich jak głód nikotynowy, co ułatwia zaprzestanie palenia przez osoby palące w wieku 18 lat i powyżej zmotywowane do rzucenia nałogu.Terapia behawioralna obejmująca porady i wsparcie zwiększa zazwyczaj wskaźnik pozytywnych wyników leczenia.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Nicorette freshdrops, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz