Nicorette icy white

Nicorette icy white - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Nicorette icy white. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to znany środek, który każdemu musi poprawić zdrowie.

Nicorette icy white informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nicorette icy white – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nicorette icy white informacje

  WskazaniaLeczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników NICORETTE® Icy White Gum.  Ile gum potrzebuję?Zazwyczaj stosuje się od 8 do 12 gum na dobę. Należy używać gumy, przez co najmniej trzy miesiące, przy czym stopniowo redukować liczbę żutych gum. Jeśli zaczynasz od NICORETTE® 4mg, w trakcie kuracji możesz przejść na Nicorette® 2mg. Jedna guma zwiera jako substancję czynną 4 mg, w postaci nikotyny z kationitem.  Jak stosować gumy?Aby najlepiej korzystać z Gumy NICORETTE® można stosować odpowiednie techniki żucia: Żuj gumę powoli do momentu poczucia smaku. Następnie przerwij żucie i zatrzymaj gumę między dziąsłem i policzkiem. Czynność tę należy powtarzać przez 30 minut. Guma do żucia zacznie uwalniać nikotynę, która będzie następnie wchłaniana przez błonę śluzową jamy ustnej. Gdy smak zacznie zanikać, można sięgnąć po kolejną Gumę NICORETTE®.  DziałaniePodczas żucia Guma NICORETTE®, uwalnia do organizmu kontrolowaną ilość nikotyny, która pomaga w przełamaniu potrzeby sięgnięcia po papierosa i zwalcza symptomy związane z rzuceniem palenia. Prawidłowe korzystanie z Gumy NICORETTE® dwukrotnie zwiększa szanse rzucenia palenia w stosunku do samodzielnego działania1.  OpisGuma NICORETTE® jest lekiem ułatwiającym palaczom uwolnienie się od nałogu.Gumy NICORETTE®, pozwalają palaczowi, (który próbuje rzucić palenie) zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego. Działają poprzez dostarczenie farmakologicznej nikotyny do organizmu, w dawce mniejszej niż w papierosie, ale wystarczającej, aby zredukować chęć sięgnięcia po papierosa.Guma NICORETTE® pozwala aktywnie kontrolować, ile i kiedy używamy nikotyny. Można ją żuć zawsze, gdy poczuje się chęć sięgnięcia po papierosa. Jest ona dostępna w dwóch różnych dawkach:Guma NICORETTE® 4mg (o mocniejszym działaniu). Jest odpowiednia dla tych osób, które palą więcej niż 20 papierosów dziennie.Guma NICORETTE® 2mg (o lżejszym działaniu). Jest odpowiednia dla tych osób, które palą 20 papierosów dziennie lub mniej.Ważne jest, aby wybrać właściwą gumę NICORETTE® dostosowaną do ilości wypalanych papierosów.Guma NICORETTE®, jest dostępna w Polsce w 4 wariantach: Icy White, Freshfruit, Freshmint i Classic.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestiach produktu Nicorette icy white, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz