Nicorette semi transparent patch

Nicorette semi transparent patch - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie wiemy na temat Nicorette semi transparent patch. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to produkt, który każdemu powinien pomóc.

Nicorette semi transparent patch działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nicorette semi transparent patch – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nicorette semi transparent patch własności

  StosowanieAby Plaster działał skutecznie ważne jest, aby używać go poprawnie. Zatem należy upewnić się, czy wszystkie instrukcje zostały przeczytane i zastosowane. Należy:Stosować jeden plaster Nicorette ® Semi-Transparent Patch zaraz po przebudzeniu rano.Zdjąć plaster przed położeniem się do łóżka i wyrzucić go w bezpieczne miejsce.Naklejać plaster na czystą, suchą, nieowłosioną skórę, na przykład w obrębie pośladków, górnej części ramienia lub klatki piersiowej. Nie należy:Naklejać plastra w to samo miejsce na skórze dwa dni po kolei, lub przyklejać kilka plastrów równocześnie.Naklejać plastra na skórę uszkodzoną lub w stanie zapalnymPalić podczas noszenia plastra.Pamiętaj, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze dokładnie czytaj ulotki.Nicorette ® Semi Transparent Patch: 1 plaster (system transdermalny) 15 mg/16 h zawiera 23,62 mg nikotyny.  OpisNicorette ® Patch jest dyskretnym, łatwym w użyciu, stosowanym raz na dobę rozwiązaniem, które pomoże Ci uporać się z chęcią sięgnięcia po papierosa. Jest ono najbardziej odpowiednie dla Ciebie, jeśli jesteś palaczem, który pali regularnie przez cały dzień. Jak to działa?Nicorette ® Semi-Transparent Patch dostarcza kontrolowaną dawkę nikotyny do organizmu, pomagając Ci zwalczyć Twój głód nikotynowy. Nikotyna jest uwalniana poprzez skórę w ciągu 16 godzin.Nikotyna z plastra jest absorbowana wolniej w porównaniu do palenia papierosa, więc musisz poczekać trochę dłużej, aby nikotyna dostała się do twojego organizmu i zaczęła działać.Nicorette ® Semi-Transparent Patch 15mg:Plastry te uwalniają 15mg zastępczej nikotyny w ciągu 16godzin. Powinno się je stosować przez 2 tygodnie po zakończeniu kuracji silniejszymi plastrami 25mg.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Nicorette semi transparent patch, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz