Nutridrink juice style

Nutridrink juice style fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Nutridrink juice style. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Nutridrink juice style informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nutridrink juice style – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nutridrink juice style opis

  Dawkowanie Tylko jako uzupełnienie diety: 1 – 3 opakowań (300 – 900 kcal) dziennie lub zgodnie ze wskazaniami dietetycznymi.   Sposób użycia Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min. do 1 godz.).   Przeciwwskazania Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.Stosować ostrożnie u dzieci w wieku 3 – 6 lat.Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii.Nie stosować jako jedyne źródło pożywienia.Nie podawać dożylnie.   Wskazania 1. Uzupełnienie diety pacjentów wymagających leczenia żywieniowego z zaleceniem ograniczenia spożycia tłuszczu i wybranych składników mineralnych, w chorobach takich jak:choroby pęcherzyka żółciowego,zapalenie i marskość wątroby,przewlekłe zapalenie trzustki,choroby nerek.2. Może stanowić uzupełnienie diety pacjentów, u których wskazana jest suplementacja diety preparatem Nutridrink jako alternatywa dla smaków mlecznych.  Opis NUTRIDRINK JUICE STYLE dieta beztłuszczowa, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), w postaci klarownego nektaru owocowego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego.Oparta na białku serwatkowym.Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza.Zbilansowany skład witaminowy.Niska zawartość sodu i fosforanów.Bezresztkowa.Klinicznie wolna od laktozy.Bezglutenowa. 
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Nutridrink juice style, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz