Nutridrink płyn odżywczy

Nutridrink płyn odżywczy kiedy i jak stosować. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Nutridrink płyn odżywczy. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to produkt, który człeku musi pomóc.

Nutridrink płyn odżywczy własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nutridrink płyn odżywczy – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nutridrink płyn odżywczy działanie

Postać: Opakowanie – 200 ml.Dieta kompletna, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego. Źródłem białka jest kazeina Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza Bezresztkowa Klinicznie wolna od laktozy BezglutenowaWskazania:1. Zapobieganie lub leczenie niedożywienia w przypadkachtakich jak: choroby nowotworowe przed zabiegami operacyjnymi i po nich brak apetytu o różnej etiologii (dzieci, osoby w wieku podeszłym) zaburzenia żucia i połykania mukowiscydoza okres rekonwalescencji jadłowstręt psychiczny2. Przygotowanie do zabiegów diagnostycznych i operacyjnych na przewodzie pokarmowym.Przeciwwskazania:Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.U dzieci w wieku 3 – 6 lat podawać jedynie jako uzupełnienie diety.Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii.Nie podawać dożylnie.Sposób użycia:Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony.Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min.do 1 godz.) między posiłkami.Dawkowanie: Uzupełnienie diety: 1 – 4 opakowania dziennie (300 – 1200 kcal). Kompletna dieta: 5 – 7 opakowań dziennie (1500 – 2100 kcal).
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Nutridrink płyn odżywczy, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz