Nutridrink płyn odżywczy

Nutridrink płyn odżywczy - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Nutridrink płyn odżywczy. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to popularny środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Nutridrink płyn odżywczy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Nutridrink płyn odżywczy – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nutridrink płyn odżywczy informacje

Data ważności: 30 stycznia 2008 r. Dostępna ilość: 1. –Postać: Opakowanie – 200 ml.Dieta kompletna, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego. Źródłem białka jest kazeina Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza Bezresztkowa Klinicznie wolna od laktozy BezglutenowaWskazania: 1. Zapobieganie lub leczenie niedożywienia w przypadkach takich jak: choroby nowotworowe przed zabiegami operacyjnymi i po nich brak apetytu o różnej etiologii (dzieci, osoby w wieku podeszłym) zaburzenia żucia i połykania mukowiscydoza okres rekonwalescencji jadłowstręt psychiczny2. Przygotowanie do zabiegów diagnostycznych i operacyjnych na przewodzie pokarmowym. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. U dzieci w wieku 3 – 6 lat podawać jedynie jako uzupełnienie diety. Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii. Nie podawać dożylnie. Sposób użycia: Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min. do 1 godz.) między posiłkami. Dawkowanie: Uzupełnienie diety: 1 – 4 opakowania dziennie (300 – 1200 kcal). Kompletna dieta: 5 – 7 opakowań dziennie (1500 – 2100 kcal).
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Nutridrink płyn odżywczy, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz