Olej rycynowy

Olej rycynowy fakty na temat tego produktu. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Olej rycynowy. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to produkt, który wielu powinien naprawić zdrowie.

Olej rycynowy informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olej rycynowy – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olej rycynowy informacje

WskazaniaOlej rycynowy stosuje się w przypadku ostrych i przewlekłych zaparć. Drażniąc ściany jelit działa silnie przeczyszczająco. Wypróżnienie następuje zwykle po 2-6 godzinach od podania. PrzeciwwskazaniaOkres ciąży.UwagaNie stosować w przypadku niewyjaśnionych dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. InterakcjeWzmaga działanie olejków lotnych. Ostre przyprawy nasilą działanie drażniące. Działania niepożądaneDrażni jelito cienkie, następuje przekrwienie jelita grubego i narządów miednicy mniejszej. PrzechowywaniePrzechowywać szczelnie zamknięte w chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Chronić od światła. Sposób użyciaDorośli: 10-20g (1-2 łyżki) jednorazowo.Dzieci w wieku 7-14 lat: 5-10g (1-2 łyżeczki) jednorazowo.Przeczyszczenie następuje po 2-6 godzinach.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Olej rycynowy, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz