Olejek cytrynowy

Olejek cytrynowy - dane na temat właściwości i opis produktu. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Olejek cytrynowy. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który wielu powinien poprawić zdrowie.

Olejek cytrynowy informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olejek cytrynowy działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olejek cytrynowy własności

  Przeciwwskazania Osoby skłonne do reakcji alergicznych nie powinny stosować olejku cytrynowego. Nie stosować równocześnie z kąpielami słonecznymi i lampą kwarcową.   Zastosowanie kąpiele, masaże, pielęgnacja skóry, aromatyzacja powietrza.   Opis Posiada zdolność stymulowania leukocytów, odpowiedzialnych za obronę organizmu przed infekcjami, stosowany przy leczeniu zranień zewnętrznych i w leczeniu chorób zakaźnych (pod kontrolą lekarza). Wykazuje zdolność obniżania temperatury, jest hemostatykiem (zatrzymuje krwawienie), np.: leczenie małych ran i większych ran, tamowania krwotoków z nosa i krwawień po usunięciu zęba. Bardzo dobry środek bakteriobójczy. Posiada zdolność do odkwaszania organizmu (nadkwasota żołądka) – dobry środek ogólnie tonizujący układ trawienny, łącznie z wątrobą i trzustką. Działa tonizująco na układ krążenia, skuteczny w leczeniu żylaków, pomocny w chorobie nadciśnieniowej i jako środek zapobiegawczy w arteriosklerozie. W kosmetyce do pielęgnacji skóry jako łagodny wybielacz. Stosowany systematycznie, powoduje zmatowienie i wybielenie skóry, zwłaszcza na szyi, przy zwalczaniu piegów. Ma właściwości ściągające i wywiera dobry wpływ na tłustą cerę, jest cennym środkiem na pryszcze i krosty. Ma zastosowanie w leczeniu odcisków i brodawek. W tym celu nie rozcieńczony olejek cytrynowy nakładać codziennie aż do wyleczenia na brodawkę, uważając, aby nie poparzyć zdrowej skóry otaczającej brodawkę. W ciągu dnia należy leczony odcisk lub brodawkę zakleić plastrem, a na noc pozostawić odkryte.  
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Olejek cytrynowy, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz