Olejek pichtowy

Olejek pichtowy - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Olejek pichtowy. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to znany środek, który człeku powinien pomóc.

Olejek pichtowy własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olejek pichtowy – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olejek pichtowy własności

Postać: Opakowanie – 50 ml.Opis: Olejek pichtowy zawiera bardzo duże ilości lotnych fitocydów, w tym cenny octan bornylu. Związki te przedostają się do krwi, gromadzą w chorych miejscach i wspomagają leczenie. Dlatego olejek pichtowy: pomaga zaktywizować układ odpornościowy, wspomaga leczenie: grypy, przeziębienia, anginy, chorób górnych dróg oddechowych, opryszczki, grzybiczych i bakteryjnych infekcji skóry, daje ulgę w kaszlu, katarze, łagodzi nocne chrapanie, wcierany w bolące miejsca, przynosi ulgę i poprawia samopoczucie, szczególnie w rwie kulszowej, zapaleniach nerwów, bólach stawów i bólach reumatycznych. Olejek pichtowy zaleca się pić, wcierać w bolące miejsca, stosować 20-minutowe okłady (opryszczka, grzybice), robić inhalacje (ok. 5 minut) lub dodawać do kąpieli. Uwaga: Do używania olejku pichtowego nie powinno się stosować plastikowych naczyń i sztućców.Objętość: 50 mlDawkowanie: 5 do 10 kropli na łyżeczce cukru lub miodu na dzień.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Olejek pichtowy, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz