Olejek pichtowy

Olejek pichtowy - o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Olejek pichtowy. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to popularny środek, który niejdenemu powinien pomóc.

Olejek pichtowy opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olejek pichtowy – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olejek pichtowy działanie

  Dawkowanie5 do 10 kropli na łyżeczce cukru lub miodu na dzień  UwagaDo używania olejku pichtowego nie powinno się stosować plastikowych naczyń ani sztućców.  StosowanieWcieramy w bolące miejsca, przynosi ulgę i poprawia samopoczucie, szczególnie w rwie kulszowej, zapaleniach nerwów, bólach stawów i bólach reumatycznych.Olejek pichtowy zaleca się pić, wcierać w bolące miejsca, stosować 20-minutowe okłady (opryszczka, grzybica), robić inhalacje (ok. 5 minut) lub dodawać do kąpieli.  Działaniepomaga zaktywizować układ odpornościowy,wspomaga leczenie: grypy, przeziębienia, anginy, chorób górnych dróg oddechowych, opryszczki, grzybiczych i bakteryjnych infekcji skóry,daje ulgę w kaszlu, katarze, łagodzi nocne chrapanie,  OpisOlejek pichtowy zawiera bardzo duże ilości lotnych fitocydów, w tym cenny octan bornylu. Związki te przedostają się do krwi, gromadzą w chorych miejscach i wspomagają leczenie
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Olejek pichtowy, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz