Olfen żel

Olfen żel . Sprawdźmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Olfen żel. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to znany środek, który wielu powinien poprawić zdrowie.

Olfen żel opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olfen żel – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olfen żel działanie

  Skład1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku.  DawkowanieDorośli: skórę nad bolącym miejscem pokryć cienką warstwą żelu i delikatnie wetrzeć; w zależności od rozległości na jaką żel jest stosowany zaleca się jednorazowe użycie 0,5-3 ml żelu. Zabieg powtarzać 3-4 razy dziennie. Do stosowania zewnętrznego.  DziałanieOLFEN żel – niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Działa przeciwagregacyjnie na płytki krwi. Zastosowany zewnętrznie (na skórę) – łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Forma żelowa leku ułatwia wchłanianie, przy intensywnym stosowaniu lub nadużywaniu należy brać pod uwagę ogólne działanie leku.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Olfen żel, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz