Olimp creatine mega

Olimp creatine mega - dane na temat właściwości i opis produktu. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Olimp creatine mega. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to popularny środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Olimp creatine mega działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olimp creatine mega – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olimp creatine mega własności

  SkładnikiMikronizowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwwzbrylająca, żelatyna- otoczka kapsułki  Sposób użycia4 kapsułki po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy.  OpisOlimp CREATINE MEGA CAPS jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. Suplementacja diety olimp CREATINE MEGA CAPS powoduje: szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciaładziałanie antykatabolicznezwiększone uenergetycznienie organizmu 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Olimp creatine mega, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz