Olimp tcm mega

Olimp tcm mega - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Olimp tcm mega. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który każdemu może pomóc.

Olimp tcm mega działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Olimp tcm mega – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olimp tcm mega działanie

  SkładnikiJabłczan kreatyny (tricreatine malate), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki.1100 mg jabłczanu kreatyny w kapsułce.  Sposób użyciaZalecana dzienna porcja: 4 kapsułki 3-4 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu i przed snem.   OpisTCM zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu. Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym. Jabłczan kreatyny jest obecnie jedną z najefektywniejszych form kreatyny daleko przewyższając tradycyjny monohydrat .Jabłczan kreatyny(olimp TCM) jest obok kreatyn estryfikowanych najlepiej przyswajalną formą kreatyny . Molekuły jabłczanu kreatyny TRI CREATINE MALATE powstają w efekcie sprzęgania cząsteczek kreatyny z cząsteczkami produktów cyklu kwasu cytrynowego, i w komórkach mięśniowych mogą stanowić zapasową pulę kreatyny, wykorzystywaną w momencie wzmożonego zapotrzebowania. Jednocześnie, cząsteczki jabłczanu ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną i syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, zapobiegają bolesnym skurczom mięśniowym oraz łagodzą przewlekłą, dokuczliwą obolałość mięśniową. Jabłczan keratyny olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym. 
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Olimp tcm mega, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz