Osteovit

Osteovit fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy na temat Osteovit. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to znany środek, który człowiekowi musi poprawić zdrowie.

Osteovit opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Osteovit – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Osteovit informacje

Opakowanie: 100 tabletekOpis: Preparat Osteovit1000 zawiera węglan wapnia, który jest źródłem zjonizowanego wapnia (Ca 2+). Wapń bierze udział w tworzeniu i mineralizacji kości. Jest niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu krzepnięcia krwi, skurczów mięśni poprzecznie prążkowanych oraz mięśnia sercowego. Warunkuje prawidłowy proces przewodzenia nerwowego. Utrzymujerównowagę elektrolitową organizmu. Wpływa na aktywność wielu enzymów szlaków metabolicznych. Dzięki stabilizacji ścian naczyń krwionośnych wapń działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwalergicznie. Witamina D3 reguluje wchłanianie wapnia (Ca+2). Jest niezbędna do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmu.Zastosowanie:Wskazaniado stosowania wapnia i witaminy D3: profilaktycznie dla kobiet w okresie około i pomenopauzalnym, wapń jest wskazany dla osób z zachwianą gospodarką mineralną kości (np. obniżona gęstość kości), okresrekonwalescencji po złamaniach kości, stany zwiększonego zapotrzebowania na wapń (okres intensywnego wzrostu), długotrwałe unieruchomienie, wspomaganie organizmu w okresie alergii.Dawkowanie:2razy dziennie po 1 tabletce, popić niewielka ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku ze względu lepszą substancji czynnej.Substancje czynne:Węglan wapnia  1000 mg (400 mg wapnia zjonizowanego Ca+2), Witamina D3  2,5g.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Osteovit, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz