Otozil krople

Otozil krople opis i własności. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Otozil krople. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to znany środek, który wielu powinien poprawić zdrowie.

Otozil krople informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Otozil krople – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Otozil krople opis

  StosowanieW celu zapobiegania tworzenia się złogów woskowiny należy stosować jeden raz dziennie, kilku razy w tygodniu.W przypadku nagromadzenia złogów woskowiny i konieczności zabiegowego usuwania: stosować 2 razy dziennie przez 4 do 5 dni przed zabiegiem.Wstrząsnąć przed użyciem i ogrzać buteleczkę w dłoniach.Podawać do ucha od 4 do 5 kropli lekko naciskając butelkę i przechylając głowę na bok celem wpłynięcia preparatu do ucha.Dla lepszego działania należy pozostać z przechyloną głową przez kilka chwil lub włożyć do zakroplonego ucha kawałek watki/gazika, by zapobiec wypłynięciu preparatu.Powtórzyć czynności w drugim uchu.  PrzeciwwskazaniaJest w 100% naturalny, bez żadnych środków konserwujących. Nie ma ryzyka przedawkowania. Brak doniesień o jakichkolwiek działaniach niepożądanych  WskazaniaJest przeznaczony do regularnego stosowania przez osoby, u których woskowina wytwarzana jest w nadmiernej ilości jako rezultat:wrodzonej skłonności, zaawansowanego wieku, w których często dochodzi do wysychania przewodów słuchowych, co sprzyja   tworzeniu się twardych złogów woskowinowych zatykających uszyoddziaływania takich niekorzystnych czynników środowiskowych jak: duże zanieczyszczenie powietrza,  hałas, używanie słuchawek wkładanych do ucha, duże zmiany ciśnienia atmosferycznego (nurkowie, taternicy, personel latający).Zaleca się  regularne stosowanie Otozilu przez osoby uprawiające pływanie, często korzystające z natrysków w celu zabezpieczenia uszu przed penetracją i zaleganiem wody w uszach, co bardzo często prowadzi do podrażnień, bólu, swędzenia, „zatykania uszu” z  nagłym pogorszeniem słuchu, a także infekcji .Przed zabiegiem usuwania złogów woskowinowych w gabinecie lekarskim, w celu rozmiękczenia i rozluźnienia korka. Nie należy stosować preparatu w przypadku stanów zapalnych ucha, pęknięcia błony bębenkowej oraz po operacjach laryngologicznych uszu. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia.   DziałanieOtozil doskonale rozluźnia i rozmiękcza gromadzącą się w uszach woskowinę ułatwiając w ten sposób samooczyszczanie się uszu z jej nadmiaru.Natłuszcza i nawilża wnętrze ucha zabezpieczając je przed wysychaniem i przywieraniem złogów woskowinowych do ściany przewodów słuchowych.Udrażnia zatkane woskowiną uszy.Zmniejsza konieczność zabiegowego usuwania woskowiny w gabinecie lekarskim.Usuwa podrażnienia wewnątrz ucha.Chroni przed infekcjami.Poprawia jakość słyszenia.  OpisOtozil zawiera substancję czynną – olej rzepakowy rafinowany (wykorzystywany dotąd w przemyśle farmaceutycznym głównie jako rozpuszczalnik olejowych form leków) oraz ekstrakt z rozmarynu mający właściwości stabilizujące produkt. Zastosowany w Otozilu podwójnie ulepszony olej rzepakowy rafinowany przewyższa swoimi właściwościami fizyko-chemicznymi wszystkie pozostałe oleje roślinne. Innowacyjne zastosowanie rafinowanego oleju rzepakowego jest chronione zgłoszeniem patentowym.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Otozil krople, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz