Panadol dla dzieci

Panadol dla dzieci - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak niewiele wiemy w temacie Panadol dla dzieci. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - istotnie to popularny środek, który wielu powinien naprawić zdrowie.

Panadol dla dzieci opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Panadol dla dzieci – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Panadol dla dzieci informacje

 Skład5 ml zawiesiny doustnej zawiera 120 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: kwas jabłkowy, azorubinę, gumę ksantowa, syrop glukozowy uwodorniony, aromat truskawkowy, sorbitol 70%, nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, wodę oczyszczoną. Nie zawiera cukru, alkoholu, salicylanów ani ibuprofenu. DawkowanieDawkowanie Panadolu dla dzieci i niemowląt w zależności od wieku dziecka jest następujące: dawka jednorazowa: 15 mg na 1 kg wagi ciała.  Możliwe działania niepożądaneDziałania niepożądane paracetamolu są rzadkie. Mogą wystąpić reakcje alergiczne, np. wysypka skórna. W razie wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy skonsultować się z lekarzem.  Stosowanie innych lekówNależy skonsultować się z lekarzem w przypadku długotrwałego stosowania leków przeciwbólowych, przyjmowania leków stosowanych przeciw nudnościom i wymiotom, przeciwdrgawkowych, przeciwzakrzepowych.  Zanim zastosuje sięNależy pamiętać, że: – nie można stosować jednocześnie innych preparatów zawierających paracetamol, – nie należy podawać leku w razie nadwrażliwości na paracetamol lub którykolwiek z innych składników leku. Zasięgnij porady lekarza – w przypadku ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek u dziecka, – gdy objawy nie ustąpią po 3 dniach, – dziecko ma mniej niż 3 miesiące. WskazaniaStosowany w leczeniu bólu i gorączki u dzieci.  DziałanieObniża gorączkę oraz działa przeciwbólowo. Jest pomocny wskazany przy wszystkich dolegliwościach bólowych i gorączce, stanach gorączkowych wieku dziecięcego: ząbkowaniu, ospie wietrznej, kokluszu, śwince, odrze, a także bólach gardła, przeziębieniach, grypie, po urazach, oparzeniach, przy bólu ucha, po zabiegach chirurgicznych, też ekstrakcjach zębów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Panadol dla dzieci, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz