Pasta cynkowa

Pasta cynkowa -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Pasta cynkowa. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - istotnie to produkt, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Pasta cynkowa opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Pasta cynkowa – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pasta cynkowa działanie

OpisPASTA CYNKOWA Zinci oxidi pasta, na skórę, 25 %.DziałanieŚciągające, słabe przeciwbakteryjne, wysuszające.Wskazania Pomocniczo w stanach zapalnych skóry, trądziku jako środek wysuszający.PrzeciwwskazaniaNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik pasty. Nie stosować pasty w ostrych stanach zapalnych skóry, na otwarte rany lub nie zagojone, sączące miejsca na skórze i strupy.UwagaNie stosować w okolicy błon śluzowych, unikać kontaktu z oczami. Lek przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Nie zaleca się stosowania na duże powierzchnie skóry. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią, należy zasięgnąć opinii lekarza.InterakcjeNie stwierdzono.Działania niepożądaneU niektórych pacjentów może wystąpić miejscowe podrażnienie skóry. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.CiążaPrzed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.Prowadzenie pojazdówProdukt nie wpływa na sprawność psychofizyczną.PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności. StosowanieNiewielką ilością pasty smarować 1 -2 razy dziennie zmienione chorobowo miejsca na skórze. Preparat nakładać bezpośrednio ręką po uprzednim dokładnym umyciu dłoni. Czynność mycia powtórzyć po nałożeniu preparatu na chore miejsce na skórze. Preparat do użytku zewnętrznego. Skład100 g preparatu zawiera:Substancja czynna:  - Zinci oxidum (tlenek cynku) 25,0 gSubstancje pomocnicze:  - Skrobia pszeniczna 25,0 g- Wazelina biała 50,0 g
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Pasta cynkowa, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz