Patentex oval

Patentex oval o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niewiele wiemy na temat Patentex oval. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to istotny środek, który człowiekowi musi pomóc.

Patentex oval własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Patentex oval – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Patentex oval działanie

Postać: Globulki dopochwowe – 12 sztuk.Wskazania: Miejscowa antykoncepcja chemiczna.Działanie: Nonoksylon jest plemnikobójczą substancją powodującą fizyko-chemiczną destabilizację spermy. Preparat rozpuszcza się pod wpływem ciepłoty ciała do formy pianki. Pianka ta jest nieprzekraczalną barierą dla plemników. Dodatkowo składnik aktywny pianki Nonoksylon unieszkodliwia plemniki.Dawkowanie: Globulkę PATENTEX OVAL N wprowadza się do pochwy na głębokość palca ok. 10 minut przed stosunkiem. Środek zaczyna działać po całkowitym rozpuszczeniu. Nie wolno wymywać substancji do 6 godzin po stosunku. Zaleca się wprowadzenie następnej globulki PATENTEX OVAL N, jeśli ejakulacja nie nastąpiła w ciągu pierwszej godziny oraz przed następnym stosunkiem bez względu na okres czasu, jaki upłynął od poprzedniego stosunku.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Patentex oval, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz