Penigra intim gel

Penigra intim gel - strona z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Penigra intim gel. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - oczywiście to istotny środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Penigra intim gel własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Penigra intim gel – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Penigra intim gel działanie

Opakowanie: 50gOpis: Żel do pielęgnacji i nawilżania miejsc intymnych zarówno kobiety jak i mężczyzny.Codziennapielęgnacja i ochrona poprzez nawilżanie miejsc intymnych, szczególnieprzy niedoborach śluzu w pochwie. Pomocniczo przed kontaktami intymnymiu obojga partnerów.Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieść na miejsca intymne szczególnie wrażliwe i narażone na otarcia.Można stosować bezpośrednio na członek partnera lub po założeniu prezerwatywy.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Penigra intim gel, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz