Pentacrem krem

Pentacrem krem - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zauważmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Pentacrem krem. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - tak to produkt, który niejdenemu musi pomóc.

Pentacrem krem działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Pentacrem krem – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pentacrem krem własności

  Skład Skład (INCI): Petrolatum, Zink oxide, Panthenol, Lanolin, Calendula officinalis, Allantoin, Paraffinum liquidum, Lavendula officinalis, butylparaben, propylparaben, ethylparaben.   Stosowanie Niewielką ilość kremu nanieść na umytą i osuszoną skórę i delikatnie rozprowadzić. Regularnie stosowany zapewnia skuteczną profilaktykę.   Wskazania codzienna pielęgnacja i ochrona skóry niemowląt i dzieci,wspomagająco w łagodzeniu objawów pieluszkowego podrażnienia skóry u niemowląt,pielęgnacja skóry skłonnej do otarć i podrażnień,dla osób dorosłych wspomagająco w farmakoterapii odparzeń, odleżyn i oparzeń słonecznych.    Opis Pentacrem® krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry niemowląt i dzieci. Zawarty w kremie pantenol i wyciąg z nagietka skutecznie pielęgnują i chronią skórę zmniejszając skłonność do odparzeń, otarć i podrażnień skóry wywołanych czynnikami drażniącymi, np. moczem w przypadku pieluszkowego podrażnienia skóry, a lanolina delikatnie natłuszcza skórę dziecka, chroniąc ją przed odparzeniami. Krem posiada właściwości łagodzące i osłaniające. Wyjątkowa konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzanie po powierzchni skóry, pozostawiając warstwę ochronną. Pentacrem® może być stosowany również przez osoby dorosłe w pielęgnacji skóry, aby zmniejszyć skłonność do odparzeń, odleżyn i oparzeń słonecznych oraz wspomagająco w farmakoterapii tych dolegliwości.  
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Pentacrem krem, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz