Perio kin spray

Perio kin spray - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Perio kin spray. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to istotny środek, który wielu może pomóc.

Perio kin spray własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Perio kin spray – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Perio kin spray działanie

  Sposób użyciaOtworzyć butelkę i umieścić rurkę aplikatora na dozowniku. Nacisnąć aplikator parę razy aż dozownik napełni się. Rozpylanie wykonywane jest poprzez naciśnięcie dozownika i skierowanie strumienia bezpośrednio na wrażliwe miejsce. Zaleca się wypłukać rurkę aplikatora wodą i osuszyć. Stosować 4-5 dawek (rozpyleń) na wrażliwe miejsce, 2-3 razy dziennie. Przez co najmniej pół godziny po zastosowaniu nie zaleca się przyjmować napojów ani pokarmów. Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą. Nie połykać. Polecamy również preparat Periokin Gel. Zarówno Periokin Spray jak i Periokin Gel posiadają ten sam skład. Wybór pomiędzy sprayem a żelem zależy od wygody stosowania przez pacjenta lub od wyboru stomatologa.  Wskazaniachoroby dziąseł i przyzębiakrwawienie i zapalenie dziąsełchoroby przyzębia: m.in. parodontoza, afty, pleśniawki, nadżerkiodleżyny po źle dopasowanych uzupełnieniach protetycznych i ortodontycznychredukcja płytki bakteryjnej i kamienia nazębnegousuwanie nieprzyjemnego zapachu z ustpo ekstrakcjach i zabiegach implantologicznych  OpisSpray do stosowania miejscowego z zawartością chlorhexydyny (0,20%) – uznanego przez stomatologów składnika antybakteryjnego.Dzięki ruchomemu aplikatorowi idealny do miejscowego stosowania w zapobieganiu i leczeniu chorób dziąseł i przyzębia, w infekcjach jamy ustnej, zapaleniu i krwawieniu dziąseł oraz w praktyce stomatologicznej. Praktyczny dla pacjentów z upośledzeniem fizycznym lub umysłowym, a także dla osób ze szczękościskiem.Pierwszy preparat chlorhexydyny w sprayu.NIE ZAWIERA ALKOHOLU, dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej (może być stosowany m.in. przez osoby z suchością lub innymi schorzeniami śluzówki jamy ustnej, osoby po radioterapii).POSIADA PRZYJEMNY SMAK
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Perio kin spray, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz