Plusssz naturalne barwniki

Plusssz naturalne barwniki - opis produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy na temat Plusssz naturalne barwniki. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Plusssz naturalne barwniki opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Plusssz naturalne barwniki – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Plusssz naturalne barwniki działanie

  SkładJedna tabletka zawiera:Kofeina 60 mg Witamina C 60 mg 100% RDANiacyna 18 mg 100% RDAWitamina E 10 mg 100% RDAKwas pantotenowy 6 mg 100% RDAWitamina B6 2 mg 15% RDAWitamina B2 1,6 mg 15% RDAWitamina B1 1,4 mg 15% RDAWitamina B12 1 mikrogramów 100% RDABiotyna 150 mikrogramów 100% RDAFoliany 200 mikrogramów 100% RDAMagnez 45 mg 15% RDAL-karnityna 140 mg  DawkowanieZaleca się spożywać dwie tabletki dziennie, wrzucić do szklanki zimnej wody.  OpisPLUSSSZ ACTIVE pamięć i koncentracja – łączy w sobie podwójne działanie – ułatwia koncentrację i poprawia pamięć oraz zwiększa wydolność psychofizyczną oraz przyspiesza i usprawnia procesy myślowe. Usprawnia procesy zapamiętywania i odtwarzania informacji oraz zwiększa percepcję.Plusssz Active posiada pozytywną opinie Akademii Medycznej Wydziału Farmacji.Forma płynna witamin Plusssz powoduje, że zawarte w niej substancje czynne przyswajają się szybciej. Smak Grapefruitowy.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Plusssz naturalne barwniki, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz