Poldanen tabletki powl

Poldanen tabletki powl o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Poldanen tabletki powl. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Poldanen tabletki powl własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Poldanen tabletki powl – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Poldanen tabletki powl informacje

Postać: Tabletki – 30 sztuk. Skład: 1 tabletka powlekana lub kapsułka zawiera wyciąg z kory śliwy afrykańskiej (Pygei africani extractum spissum) w ilości równoważnej 6mg β-sitosterolu.Działanie: Preparat działa korzystnie w zaburzeniach oddawania moczu (ułatwia regularne oddawanie moczu, zmniejsza tym samym objętość moczu zalegającego i częstość jego oddawania, poprawia strumień moczu). Ponadto frakcja lipidowo-sterolowa wpływa regenerująco na komórki nabłonka gruczołu krokowego.Wskazania: Preparat stosuje się w trudnościach w oddawaniu moczu spowodowanych łagodnym przerostem prostaty oraz pomocniczo przed i po zabiegu na gruczole krokowym jako środek ułatwiający oddawanie moczu.Przeciwwskazania: Nie stwierdzono.Zalecane środki ostrożności: Podczas stosowania preparatu należy pamiętać o regularnych badaniach urologicznych!Interakcje: Nie stwierdzono.Dawkowanie i sposób użycia: 2 razy dziennie po 2 tabletki lub kapsułki przed jedzeniem przez co najmniej 4 tygodnie o ile lekarz nie zaleci inaczej. W razie potrzeby kurację można powtórzyć.Nie stosuj leku po upływie terminu ważności!Działania niepożądane: Nie stwierdzono.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w temacie produktu Poldanen tabletki powl, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz