Pomidor

Pomidor - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Pomidor. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który wielu powinien pomóc.

Pomidor opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Pomidor – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pomidor działanie

  Skład Koncentrat z owoców pomidora oraz składniki kapsułki.   Opis Podawanie koncentratu z owoców pomidora zwiększa odporność organizmu, ułatwia przyswajanie żelaza, zmniejsza ryzyko krwawień, spowalnia proces starzenia. Pomidor powinien być stosowany jako uzupełnienie diety w profilaktyce wielu schorzeń, m. in. miażdżycy, nadciśnienia oraz u osób starszych. Stosuje się w celu uzupełnienia diety w składniki aktywne pomidora – substancje przeciwutleniające(likopen), witaminy (ß-karoten, witaminę C) i potas.  
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Pomidor, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz