Preventic extra

Preventic extra - jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Preventic extra. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to istotny środek, który każdemu musi pomóc.

Preventic extra własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Preventic extra – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Preventic extra własności

  Składolej z wątroby rekina grenlandzkiego, DL-alfa-tokoferol – przeciwutleniacz, witamina E (DL-alfa-tokoferol) 1 kapsułka zawiera: 500mg – olej z wątroby rekina grenlandzkiego Witamina E – 2,5mg  DawkowanieDorośli: 2 razy dziennie po 2 kapsułki – przed lub po posiłkuDzieci powyżej 3 roku życia: 2 razy po 1 kapsułce dziennie, przed lub po posiłkuDzieciom zaleca się wycisnąć zawartość kapsułki na łyżeczkę.  OpisPreventic Extra 500 to bioaktywna formuła oleju z wątroby rekina grenlandzkiego.Wzmacnia system odpornościowy organizmu, zmniejsza podatność na infekcje.Jedna kapsułka zawiera 500 mg standaryzowanego oleju z wątroby rekina grenlandzkiego wzbogaconego o witaminę E.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Preventic extra, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz