Proktosanol maść przeciw

Proktosanol maść przeciw - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Proktosanol maść przeciw. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - istotnie to znany środek, który niejdenemu musi naprawić zdrowie.

Proktosanol maść przeciw działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Proktosanol maść przeciw – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Proktosanol maść przeciw opis

  Skład100 g maści zawiera:hamamelis virginiana – 9 galoe – 32 gpaeonia officinalis – 32 g4-hydroksybenzoesan etyluunibasis  DawkowanieJeżeli lekarz nie zaleci inaczej, posmarować maścią miejsca chorobowo zmienione. Do odbytnicy wprowadzić przy pomocy załączonej kaniuli ok. 1g maści (pasemko długości ok. 2 cm). Maść stosować 1-2 razy dziennie, w razie potrzeby częściej.  WskazaniaMaść PROKTOSANOL przeciw hemoroidom. Leczenie wewnętrznych i zewnętrznych guzków krwawniczych odbytu z objawami pieczenia, bolesności lub wydzielania Śluzu. Gojenie pęknięć, stanów zapalnych, wybroczyn w obrębie Żylaków odbytu. Pomocniczo w Świądzie sromu i przy zawarciach.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Proktosanol maść przeciw, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz