Prostogal olej

Prostogal olej . Sprawdźmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Prostogal olej. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który niejdenemu może poprawić zdrowie.

Prostogal olej opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Prostogal olej – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Prostogal olej własności

  Sposób użycia2 kapsułki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Sposób przechowywaniaPrzechowywać w temperaturze pokojowej od 15 °C do 25°C w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  WskazaniePreparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z pestek dyni – Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6 oraz fitosterole, których suplementacja w codziennym pożywieniu ważna jest zwłaszcza u mężczyzn po 40. roku życia. Zawarte w oleju z pestek dyni związki sterolowe wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.  OpisPROSTOGAL zimnotłoczony olej z pestek dyni
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Prostogal olej, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz