Protefix aktywne tabletki

Protefix aktywne tabletki opis i własności. Sprawdźmy jak niewiele wiemy w temacie Protefix aktywne tabletki. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - tak to popularny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Protefix aktywne tabletki informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Protefix aktywne tabletki – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Protefix aktywne tabletki własności

  Sposób użyciaJedną aktywną tabletkę czyszczącą Protefix włożyć do pół szklanki letniej wody. Protezę zębową włożyć do roztworu na około 15 minut (proteza musi być całkowicie zanurzona). Po zakończonym procesie czyszczenia, przed założeniem protezy, wypłukać ją dokładnie pod bieżącą wodą. Stosować wyłącznie do czyszczenia protez lub aparatów dentystycznych ruchomych. Nie stosować w jamie ustnej!Uwaga: Początkowo niebieskie zabarwienie roztworu zanika po zakończeniu procesu czyszczenia.Zaleca się zdejmowanie protezy na noc, ponieważ całodobowe noszenie protezy sprzyja szybszemu tworzeniu się nalotów bakteryjnych na protezie.  OpisProtefix Aktywne tabletki czyszczące do protez zębowych – dodatkowo zaleca się czyszczenie protez za pomocą specjalnych tabletek czyszczących, np. z serii Protefix (nawet codziennie).Tabletki czyszczące Protefix z aktywnym tlenem nie tylko dokładnie i szybko czyszczą protezy, ale również dezynfekują je i odświeżają. Na protezie, podobnie jak a prawdziwych zębach osadzają się resztki jedzenia. Dlatego nieodzowna jest staranna higiena jamy ustnej i dokładne czyszczenie protez. Przy braku odpowiedniej higieny protez resztki jedzenia, mogą wywołać bolesne stany zapalne.Aby utrzymać odpowiednią higienę protezy – zaleca się czyszczenie protezy nie tylko szczoteczką do protez, ale również przy pomocy silniej i efektywniej działających tabletek czyszczących. Aktywne tabletki czyszczące do protez Protefix mają dużą siłę czyszczącą oraz działanie likwidujące przykre zapachy.Aktywne tabletki czyszczące Protefix uwalniają dużą ilość aktywnego tlenu, który samoczynnie czyści protezę. Jednocześnie tlen aktywny nie wchodzi w reakcję z materiałem protezy i jest dla niej bezpieczny.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Protefix aktywne tabletki, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz