Protefix protect żel

Protefix protect żel opis i własności. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Protefix protect żel. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to produkt, który człeku musi pomóc.

Protefix protect żel opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Protefix protect żel – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Protefix protect żel działanie

  Sposób użycia Niewielką ilość żelu nanieść czystym opuszkiem palca na podrażnione miejsce i lekko wmasować. Stosować 3-4 razy dziennie.   Mechanizm działania Protect żel zawiera unikalną substancję: gliceroloxidtriester, która poprawia dotlenienia tkanek przez co redukuje stan zapalny i ból. Poprzez zmianę pH nabłonka wpływa hamująco na rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych w jamie ustne. W szczególności hamuje rozwój opornych na leczenie grzybów chorobotwórczych. Jednocześnie Protefix PROTECT pokrywa nabłonek ochronnym filmem lipidowym, który chroni przed dalszymi urazami mechanicznymi i chemicznymi.   Opis PROTEFIX PROTECT żel szybko redukuje ból oraz usuwa przyczynę stanu zapalnego. W odróżnieniu od wielu typowych preparatów usuwa przyczyny stanu zapalnego, a nie jedynie łagodzi jego objawy (np. ból, pieczenie). Wyraźnie przyspiesza procesy regeneracji i gojenia nabłonka. Skraca gojenie nawet do 3 dni. Pomoc w przypadku wystąpienia stanów zapalnych, otarć i odleżyn związanych ze stosowaniem protez zębowych, obrzęków lub owrzodzeń błony śluzowej jamy ustnej. W odróżnieniu od podobnych reparatów nie zawiera salicylanów, które są częstą przyczyną reakcji alergicznych (10% pacjentów jest uczulonych na salicylany).  
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Protefix protect żel, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz