Prouro

Prouro - opis produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Prouro. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście to produkt, który każdemu powinien naprawić zdrowie.

Prouro opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Prouro – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Prouro informacje

Opakowanie: 15 kapsułekOpis: ProUro jest suplementem diety przeznaczonym dla dorosłych. Zawieranaturalny wyciąg ze świeżych owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinummacrocarpon) standaryzowanej na zawartość proantocyjanów (PAC),związków wykazujących efekt odżywczy i prozdrowotny oraz witaminę C.Żurawina znana jest od wielu lat z dobroczynnego wpływu na układmoczowy (funkcjonowanie dróg moczowych) oraz właściwości odżywczych. Związki roślinne występujące w żurawinie zwane proantycyjanamiutrzymują w drogach moczowych, w tym i pęcherzu moczowym; środowiskoniekorzystne dla rozwoju bakterii, utrudniają przyłączanie się bakteriido śluzówki dróg moczowych oraz wspomagają ich usuwanie z organizmu. Żurawina jest cennym, prozdrowotnym składnikiem naszej diety, którymwarto pamiętać każdego dnia. Witamina C powoduje natomiast obniżenie pHmoczu, co jest czynnikiem sprzyjającym utrzymaniu w dobrej kondycjidróg moczowych. Wskazania: ProUro dba o zdrowie układu moczowego i jego sprawne funkcjonowanie; ProUro jest polecany dla osób odczuwających dyskomfort dróg moczowych
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Prouro, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz