Pyralgina sprint

Pyralgina sprint - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Pyralgina sprint. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - istotnie to istotny środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Pyralgina sprint działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Pyralgina sprint – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pyralgina sprint opis

  Skład1 saszetka zawiera 500 mg metamizolu magnezowego w postaci metamizolu magnezowego sześciowodnego.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na metamizol i inne pochodne pirazolonu lub na którąkolwiek substancję pomocniczą;nadwrażliwość na niesteroidowe leki przeciwzapalne, w szczególności objawiająca się astmą, obrzękiem naczynioruchowym, pokrzywką, nieżytem nosa;zmiany w obrazie morfologicznym krwi (agranulocytoza, leukopenia, niedokrwistość);ostra niewydolność nerek lub wątroby, ostra porfiria wątrobowa; wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej;nie stosować z innymi lekami z grupy pochodnych pirazolonu (aminofenazon, fenylobutazon, oksyfenbutazon);nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.  WskazaniaBóle różnego pochodzenia o dużym nasileniu oraz gorączka, gdy zastosowanie innych środków jest niewskazane lub nieskuteczne.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Pyralgina sprint, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz