Radical skrzyp polny

Radical skrzyp polny -informacje na temat produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Radical skrzyp polny. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to produkt, który człowiekowi może pomóc.

Radical skrzyp polny własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Radical skrzyp polny – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Radical skrzyp polny informacje

  Skład Ziele skrzypu Equisetum arvense, liście pokrzywy Urtica dioica, witaminy: witamina C, witamina E, witamina B1 (tiamina),witamina B2 (ryboflawina), witamina B6, witamina B12, folacyna (kwas foliowy), kwas pantotenowy, niacyna, biotyna, składniki mineralne: mleczan żelazawy, siarczan cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi (II), jodek potasu, selenin sodu, maltodekstryna ziemniaczana, substancje przeciwzbrylające – amorficzny dwutlenek krzemu i stearynian magnezu, składniki kapsułki – żelatyna, barwniki: tlenki żelaza, indygotyna, dwutlenek tytanu.   Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej tj. od 15 do 25oC, w miejscach suchych, nie narażonych na bezpośrednie działanie ciepła i światła.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.   Zastosowanie zniszczone i wypadające włosy słabe i łamliwe paznokcie zmęczona, słabo odżywiona skóra niedobory witamin i mikroelementów   Działanie wzmacnia włosy i paznokcie regeneruje skórę uzupełnia niedobory witamin i mikroelementów Systematyczne przyjmowanie preparatu wzmacnia włosy i paznokcie oraz sprzyja regeneracji skóry.W związku z okresem wzrostu włosów i paznokci, preparat powinno się stosować co najmniej przez dwa miesiące.   Opis RADICAL – preparat witaminowo-ziołowy dla wzmocnienia włosów, paznokci i skóry Preparat wielowitaminowy z dodatkiem ziół – skrzypu polnego i liścia pokrzywy oraz mikroelementów. Zawarte w nim związki uzupełniają niedobory substancji odżywczych, wpływają korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Radical skrzyp polny, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz