Regu therm zimne stopy

Regu therm zimne stopy -informacje na temat produktu. Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Regu therm zimne stopy. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to popularny środek, który człowiekowi może pomóc.

Regu therm zimne stopy informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Regu therm zimne stopy – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Regu therm zimne stopy opis

  SkładDiosmina, kwas L-askorbinowy, hesperydyna, rutozyd, fumaran żelaza (II), kofeina  Sposób użyciaDorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletki zaleca się spożywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.  OpisSkładniki suplementu diety Zimne nóżki uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesperydyna).Składniki produktu polecane dla osób odczuwających dyskomfort związany z uczuciem tzw. „zimnych dłoni i stóp” Składniki produktu:przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie,zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych,
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Regu therm zimne stopy, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz