Renilon

Renilon - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak mało wiemy na temat Renilon. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - istotnie to znany środek, który człeku powinien poprawić zdrowie.

Renilon własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Renilon – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Renilon działanie

  Sposób użyciaProdukt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Pić powoli między posiłkami.  Dawkowanie1-3 kartoniki dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.  PrzeciwwskazaniaNie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia oraz u pacjentów z galaktozemią.Nie podawać dożylnie.  WskazaniaLeczenie żywieniowe pacjentów z niewydolnością nerek leczonych zachowawczo, wymagających ograniczenia podaży białka.  OpisRENILON 7.5 – dieta dla pacjentów z niewydolnością nerek w okresie dializoterapii, kompletna, hiperkaloryczna, bogatobiałkowa, w postaci napoju mlecznego, do podawania doustnego.Niska zawartość białka, odpowiednia dla pacjentów przed dializoterapią.Obniżony poziom składników mineralnych: Na, K, Cl, Ca, P, Mg.Zwiększony poziom przeciwutleniaczy (karotenoidy, wit. E, cynk, selen).Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny.Bezresztkowa.Niska zawartość laktozy.Bezglutenowa.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Renilon, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz