Renilon smak

Renilon smak fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Renilon smak. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to istotny środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Renilon smak informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Renilon smak – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Renilon smak opis

  Sposób użyciaProdukt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Pić powoli między posiłkami.  Dawkowanie1-3 kartoniki dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.  PrzeciwwskazaniaNie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia oraz u pacjentów z galaktozemią.Nie podawać dożylnie.  WskazaniaLeczenie żywieniowe pacjentów z niewydolnością nerek podczas dializoterapii.  OpisRENILON 7.5 – dieta dla pacjentów z niewydolnością nerek w okresie dializoterapii, kompletna, hiperkaloryczna, bogatobiałkowa, w postaci napoju mlecznego, do podawania doustnego.Wysoka zawartość białka, odpowiednia dla pacjentów podczas dializoterapii.Obniżony poziom składników mineralnych: Na, K, Cl, Ca, P, Mg.Zwiększony poziom przeciwutleniaczy (karotenoidy, wit. E, selen).Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstrynyBezresztkowa.Niska zawartość laktozy.Bezglutenowa.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Renilon smak, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz