Revalid

Revalid . Zobaczmy jak mało wiemy w temacie Revalid. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to popularny środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Revalid działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Revalid – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Revalid opis

Postać: Kapsułki – 90 sztuk.  Opis: Kapsułki Revalid zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci. Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu). Skład: Witamina B1, witamina B6, kwas p-aminobenzoesowy, cystyna, metionina, pantotenian wapniowy, drożdże lekarskie, wyciąg z kiełków pszenicy, wyciąg z prosa, żelazo, cynk. Działanie: REVALID uzupełnia niedobory aminokwasów siarkowych i witamin. Dawkowanie: Kapsułkę REVALID 3 razy dziennie, przed posiłkiem lub podczas posiłku.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Revalid, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz