Rhinallergy

Rhinallergy . Zauważmy jak mało wiemy w temacie Rhinallergy. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człowiekowi musi pomóc.

Rhinallergy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Rhinallergy – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Rhinallergy informacje

Wskazania do stosowaniaWspomagająco w objawach alergii sezonowych i kataru siennego takich jak: napady kichania, wodnisty wyciek z nosa, podrażnienia spojówek. PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą Dawkowanie i sposób podawaniaDorośli i dzieci powyżej 6 lat: od momentu wystąpienia objawów ssać 1 tabletkę co godzinę wydłużając przerwy w miarę następowania poprawy.Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek dziennie.Tabletkę można rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Dzieci poniżej 6 lat: wg wskazań lekarza.Ze względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia, dzieciom poniżej 6 roku życia zaleca się rozdrobnienie tabletek i podanie w niewielkiej ilości wody.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w temacie produktu Rhinallergy, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz