Sambucol original formula

Sambucol original formula opis i własności. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Sambucol original formula. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - oczywiście to popularny środek, który wielu powinien naprawić zdrowie.

Sambucol original formula działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Sambucol original formula – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Sambucol original formula opis

  SkładEkstrakt z owoców czarnego bzu, syrop glukozowy,  regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu.Wartość odżywcza (10 ml): ekstraktu z owoców czarnego bzu: 3,7 g  DawkowanieStosować bezpośrednio doustnie. Nie należy popijać i mieszać z innymi płynami.W stanach grypy i przeziębienia: dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli: 10 ml (2 łyżeczki) cztery razy dziennie.   UwagiKobiety w ciąży nie powinny przyjmować preparatu bez wyraźnego zalecenia lekarza.Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.Produkt przyjmowany pod  nadzorem lekarza.Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.   DziałanieSambucol skraca czas trwania grypy o 3-4 dni.  Zawiera opatentowany Antivirin wyizolowany z owoców czarnego bzu. Sambucol wspomagając organizm efektywnie działa na różne rodzaje wirusów grypy. Działanie Sambucol zostało potwierdzone w badaniach klinicznych na różnych rodzajach wirusów grypy. Sambucol zdobył zaufanie milionów ludzi na całym świecie.   WskazaniaSyrop dla dzieci powyżej 12. roku życia i dorosłych. Preparat do postępowania dietetycznego w stanach:przedgrypowychgrypyprzeziębienia
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Sambucol original formula, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz