Sencontrol kapsułki

Sencontrol kapsułki - prawie wszystko na ten temat. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Sencontrol kapsułki. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - oczywiście to popularny środek, który wielu musi naprawić zdrowie.

Sencontrol kapsułki informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Sencontrol kapsułki – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Sencontrol kapsułki opis

  SkładEkstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus), tlenek magnezu, żelatyna (składnik otoczki), sterynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), dwutlenek tytanu (barwnik), indygokarmin (barwnik).Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:200 mg ekstraktu z liści melisy,150 mg ekstraktu z szyszek chmielu,93 mg tlenku magnezu, w tym 56 mg magnezu (15%*),1,4 mg witaminy B6 (100%*).* % zalecanego dziennego spożycia  Sposób użyciadorośli 1 kapsułka dziennie, pół godziny przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.  ZastosowaniePreparat zalecany jest w celu wspierania prawidłowego rytmu snu, wspomagania odpoczynku i relaksacji podczas snu. Polecany jest osobom mającym trudności z zasypianiem, odczuwającym niepokój i napięcie nerwowe.  OpisSenControl to preparat zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych, magnezu i witaminy B6, które wpływają korzystnie na jakość snu. Wspomagają wyciszenie organizmu, prawidłowy rytm snu oraz prawidłową pracę układu nerwowego. Wspierają utrzymanie zrównoważonego stanu umysłu. Ekstrakt z liści melisy wspomaga proces relaksującego i spokojnego snu. Ułatwia zasypianie i wpływa korzystnie na efektywność odpoczynku. Ekstrakt z szyszek chmielu wspomaga prawidłowy rytm i jakość snu. Magnez jest niezbędny dla prawidłowej pracy układu nerwowego i mózgu. Wspomaga prawidłowe przewodzenie impulsów nerwowych. Witamina B6 ułatwia wchłanianie i optymalne wykorzystywanie magnezu w komórkach. Jest ważna dla prawidłowej pracy układu nerwowego i zachowania właściwej pobudliwości nerwowej mięśni.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Sencontrol kapsułki, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz